Sukūrta Webpark.lt

El. paštas:info@REVERANS.LTAdresas:Molėtų g. 4a, Didžioji Riešė

Šarvojimo salių su poilsio kambariais nuoma

Šarvojimo salė tai svarbiausią vietą, palydint artimą žmogų į amžinąjį poilsį, tai patalpa, kur paskutinį kartą susitinkame su savo artimu ar pažįstamu žmogumi. Tai vieta kur stengiamės nusiraminti, susitaikyti su likimu, atitolti nuo supančio pasaulio, pasilikti mintimis ir jausmais su tuo žmogumi kurio netekome...

UAB REVERANS siūlo išsirinkti vieną iš dviejų šarvojimo salių .Salėse yra apie 80 sėdimų vietų. Kiekviena šarvojimo salė ,kartu su koridoriumi, poilsio kambariu ir san-mazgu sudaro atskirus korpusus.

Salės įrengtos vadovaujantis šarvojimo ir laidojimo apeigų estetika. Minimalus, neblaškantis interjeras, pastelines, šviesios spalvos ir šviesos žaismas, sukuria ramią atmosferą, padedančią tinkamai išgyventi netektį. Šarvojimas, priklausomai nuo pageidavimų, gali vykti tyloje, gali atsirasti muzikinis fonas arba giedoriai (giesmininkai, lietuvių, lenkų kalbomis), tai pat siūlome giesmininkus su kanklėmis, vargonėliais. Šarvojimo metu, esant pageidavimui gali vykti šeimos narių ir visų dalyvaujančių šarvojime pasisakymai, fotografijų , multimedijos pateikčių ir vaizdo įrašų rodymas projektoriaus pagalba.

Poilsio kambariai esantys prie šarvojimo salių, yra erdvus, praktiški. Juose rasite ne tik vieta poilsiui- sofą, bet ir mini virtuvę su kriaukle, virduliu, stalo įrankiais bei indais, šaldytuvą, valgomąjį stalą, vietą viršutiniams rūbams sukabinti. Sales galima išsinuomoti Jums patogiam laikui- kelioms valandoms, dienai ,parai – priklausomai nuo Jūsų poreikiu.

Šarvojimas pagal kliento pageidaujamą vietą

Mirusiojo kūno paruošimas šarvojimui arba kremavimui

Profesionaliai atlikta mirusiojo pomirtinė kosmetika leis Jums garbingai atsisveikinti su artimuoju.
UAB REVERANS didelį dėmesį skiria geriausiam kūno paruošimui šarvojimui arba kremavimui.

Mirusiųjų kūnai yra laikomi naujoviškuose šaldytuvuose, prie kurių priėjimą turi tik mūsų firmos darbuotojai. Specialiai pritaikytose, moderniai įrengtuose patalpose, mūsų darbuotojai atlieka pomirtinį paruošimą, su atitinkama pagarba mirusiojo kūnui.